Regulamin katalogu:
Regulamin określa zasady i warunki korzystania z katalogu stron - http://katalog.kz1.pl

1. Katalog przyjmuje strony internetowe wysokiej jakości. Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Katalog nie umieszcza stron erotycznych, hazardowych, z tzw. "chwilówkami", niezgodnych z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i prawidłowo odnoszący się do zawartości strony. Opis strony musi być UNIKALNY.

2. O dodaniu strony do katalogu lub nie decyduje Administrator katalogu. Administrator ma prawo dokonywać edycji wpisów.

3. Rozpatrzenie wpisu w katalogu jest płatne lub bezpłatne (przy umieszczeniu linku zwrotnego). Płatności dokonywane są za pomocą systemu CTM Mobiltek. W tym celu konieczne jest wysłanie SMSa na wskazany w formularzu numer i o określonej treści. Propozycje stron rozpatrywane są zazwyczaj w ciągu 3 dni. Wysłanie płatnego SMSa nie gwarantuje zaakceptowania wpisu, jeśli jest on niezgodny z regulaminem.

Opłata za rozpatrzenie wpisu w katalogu rozliczana jest na fakturze wystawianej przez operatora sieci komórkowej, do której należy nr telefonu, z którego wysłano sms.
Katalog.kz1.pl nie wystawia dodatkowych faktur VAT.

4. Strony które zaakceptuje administrator, oceniane są przez niego według kilku kryteriów i otrzymują oceny punktowe.

5. Po zaakceptowaniu strony do katalogu istnieje możliwość dokupienia punktów. Dzięki temu strona zyskuje lepszą pozycję w katalogu.

6. Nasz katalog nie zbiera danych osobowych. Adres e-mail wykorzystywany jest wyłącznie w celu kontaktu technicznego. Nie wysyłamy żadnych treści o charakterze reklamowym ani nie udostępniamy adresów e-mail osobom trzecim.

7. Serwis katalog.kz1.pl nie bierze odpowiedzialności za brak dostępu do portalu wywołany awariami, przerwami technicznymi, przerwami w świadczeniu usług dostawców internetowych, utratą danych lub wskutek działań siły wyższej. Serwis katalog.kz1.pl podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu.

8. Regulamin może być w każdym czasie jednostronnie zmieniony przez właściciela portalu w całości lub w części i obowiązuje w nowym brzmieniu od momentu opublikowania go na stronie internetowej portalu.

9. Użytkownik dodając swoją stronę do katalogu oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go w całości.katalog.kz1.pl - katalog stron internetowych
Użytkowanie katalogu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamknij